Vyhledávání


Kontakt

HUSA Fest

E-mail: husafest@gmail.com

HUSA Fest naleznete také na Facebooku!

SOUTĚŽ

Vytvořte maximálně tříčlenný soutěžní tým! Získejte, posbírejte, vypijte, vykouzlete co nejvíce kelímků od piva a pomocí jedné lepící pásky vytvořte nejlepšího a největšího maskota festivalu - husu! Odborná porota v čele s Honzou Žambochem vybere tu nej! (registrace týmů v den akce do 17:00, zákaz dělání zásob předem z vnějších zdrojů:)

Partneři akce


Vítá vás HUSA Fest

POZOR! ZMĚNA MÍSTA! HALENKOV (PARK ZA HASIČSKOU ZBROJNICÍ - ještě lepší, nebojte!)

HUSA fest je zatím 1. ročník malého festivalu, který nahrazuje festival Na Rybníčku při měsíčku, který se dočkal 2 ročníků a pyšnil se vcelku hojnou účastí. Letos jsme se rozhodli pro vás připravit nejen zajímavý hudební program, ale také soutěž, tombolu, after párty a další. Přijďte 1.8.2009 ve 14:00 na HUSA Fest! Z důvodu velkého zájmu, možnosti prodloužení akce a dalším výhodám přesunut HUSA Fest do Halenkova (pouze o 3km dál).

Žamboši, Laydown, Fruitmachine, Send & Fntm, The Kitchen, Líheň, OvoceLenina, Bílá vdova a Demonstrace Levitace

HUSA Fest on Facebook

Novinky

Slosování o ceny!

11.06.2009 21:19
Díky věcným cenám, které věnovaly Chytredarky.cz pro vás připravujeme slosování prvních 50 lístků. Přiďte na festival mezi prvními 50 a můžete vyhrát! Startujeme ve 14:00!

Banner HUSA Festu

04.06.2009 21:08
Pokud chcete podpořit HUSA Fest a máte webové stránky, můžete vystavit náš banner:) Náhled: Banner maker   Embled: <img style="visibility:hidden;width:0px;height:0px;" border=0 width=0 height=0...

HUSA Fest na Facebooku

04.06.2009 15:03
HUSA před nedávnem rozjela propagaci na Facebooku, přidejte se k naší fun page a získávejte pravidelné info na vaši zeď! Svou účast můžete potvrdit na naší Facebook události a zároveň pozvat další známé.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>